اجاره خودروهای لوکس در تهران

اجاره ی خودرو های لوکس در تهران امروزه برای جشن عروسی و قرارهای مهم بسیار رایج شده است و حتی بسیاری از مسافرین برای اینکه بتوانند در قرارهای کاری خود حاضر شوند از خودروهای لوکس تشریفات اختصاصی واران استفاده می کنند. در این مقاله به شما خواهیم گفت که چه نکاتی در کرایه خودروهای لوکس حائز اهمیت می باشد و شما را بیشتر با خودرو هایی که به روش با راننده و بدون راننده کرایه داده می شوند، آشنا خواهیم کرد.

مدارک مورد نیاز برای کرایه این دسته از خودروها بر اساس نوع خودرو و کرایه تعیین می شود و شما می توانید بر این اساس اقدام به کرایه خودروی مورد نظر خود نمایید. صنعت اجاره خودرو از سال 1912 در آمریکا شروع به کار کرد و در سالیان متمادی رشد سریع و چشمگیری را شاده بوده است در ایران نیز این خدمات به مشتریان ارائه می شود و امروزه بسیاری از خودروهای لوکس در تهران را می توانید به صورت ساعتی و روزانه با راننده یا بدون راننده کرایه کنید.

با صنعت کرایه خودروی لوکس بیشتر آشنا شوید

اجاره ی خودرو های لوکس  و خدمات تشریفات فرودگاه از آمریکا شروع شد و به یک صنعت تبدیل شد. امروزه نیازی به هزینه های گزاف برای خرید خودروهای لوکس ندارید و می توانید برای کارهای خاص خودتان که به خودروی لوکس نیاز دارید، در چند دقیقه خودروی مورد نظر خود را پیدا کنید و آن را کرایه کنید. هزینه های مربوط به اجاره خودرو  فرودگاه امام بر اساس نوع خودرو تعیین می شود و مدارک مورد نیاز برای کرایه هر خودرو بر اساس نوع کرایه تعیین می گردد.

شما می توانید برای جشن عروسی، قرارهای مهم کاری و یا در صورتی که در تهران مسافر هستید، به راحتی خودروی مورد نظر خود را کرایه کرده و کارهای خود را انجام دهید. در ادامه بیشتر در مورد انواع کرایه خودرو با شما صحبت خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که در کرایه خودروهای لوکس باید به چه نکاتی توجه داشته باشید.

اجاره خودرو با راننده

اجاره ی خودرو های لوکس بدون راننده

اجاره خودروی لوکس بدون راننده امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در این روش شما می توانید بر اساس نیاز خود، خودروی مد نظر خود را برای مدتی مشخص اجاره کنید و بین شما و شرکت اجاره نامه ای با شروط ذکر شده در قرارداد ثبت می شود. لازم به ذکر است که مدارکی که باید برای اجاره خودرو به همراه داشته باشید، سند ملکی به نام اجاره کننده خودرو و یا یک فقره چک یا سفته به اندازه مبلغ خودرو می باشد البته هدف از این کار اعتبارسنجی مشتریان است.

معمولا خودروها به صورت روزانه اجاره داده می شود و برخی از شرکت ها سقف و کف خاصی را برای اجاره خودروی خود در نظر می گیرند. این روش از اجاره خودرو به خصوص برای کسانی که می خواهند در مراسمات خاصی شرکت کنند، می تواند مناسب باشد. لازم به ذکر است که مستاجر حق واگذاری خودرو را نداشته و باید حداقل 20 سال سن داشته باشد. این سرویس برای مشتریان واران به صورت ویژه ارائه می شود.

اجاره ی خودرو های لوکس با راننده

یکی دیگر از روش هایی که برای کرایه خودروی لوکس در تهران و سایر شهرهای ایران مورد استفاده می باشد، اجاره خودرو با راننده است. این روش که برای انواع خودروهای موجود استفاده می شود، مسئولیت کمتری را متوجه مستاجر خودرو می کند و به صورت روزانه و در مواردی ساعتی، خودرو با راننده در اختیار مستاجر می باشد. بیشتر خودروهایی که به صورت با راننده اجاره داده می شوند، خودروهای تشریفاتی هستند که نیاز به راننده دارند. همچنین شما می توانید با خیال راحت مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو را تهیه کرده و خودرو را با راننده شخصی تحویل بگیرید.

اگر فکر می کنید که برای حضور در یک مراسم خودروهایی مانند مرسدس بنز یا BMW تشریفاتی نیاز دارید، استفاده از روش اجاره ی خودروی لوکس با راننده می تواند گزینه ای مناسب برای شما باشد. انواع خودرو لوکس در این روش از اجاره خودرو در دسترس است. شما می توانید در بخش اجاره خودرو در منوی بالا بر اساس شهرهای موجود لیست خودروها را مشاهده کنید.

اجاره خودرو با راننده

اجاره ی خودرو های لوکس برای ماشین عروس

استفاده از خودروهای لوکس برای ماشین عروس امروزه بسیار رایج شده است و زوج های جوان ترجیح بر این دارند که خودروی مورد علاقه خود را تزئین کنند. برای اجاره ی خودرو های لوکس جهت تزئین ماشین عروس نیز می توانید از مرکز اجاره خودرو استفاده کرده و خودروهای لوکس و زیبا را برای گل زدن و تزئین کردن کرایه کنید. این نوع از کرایه خودرو معمولا بدون راننده است و برای کرایه این دسته از خودرو ها باید حداقل یک هفته پیش از عروسی سفارش خود را ثبت نمایید. هزینه های مربوط به کرایه خودروی لوکس به صورت روزانه تعیین می شود . همچنین مدارک مورد نیاز برای اجاره ماشین عروس مانند خودروی لوکس بدون راننده تعیین می شود.

 

پیش از انتخاب خودرو مشورت بگیرید

بسته به اینکه برای چه کاری و به چه مدت زمانی به خودروی لوکس نیاز دارید، می توانید پیش از اجاره ی خودرو های لوکس با تشریفات اختصاصی واران بخش خودرویی ارتباط برقرار کرده و مشاوره دریافت کنید. استفاده از خدمات اجاره خودرو با راننده به صورت روزانه، هفتگی یا ماهیانه ممکن است تفاوت هایی را ایجاد کند.

شما می توانید پیش از انتخاب خودرو و انجام اجاره، با مشاوره رایگان در این زمینه به بحث و تبادل نظر بپردازید. این کار به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین برند و مدل مورد نیاز خود را انتخاب کرده و بر اساس سلیقه ای که دارید، خودروی کرایه ای را دریافت کنید. مشاوره همچنین می تواند برخی از امکانات خودرو ها و خدمات اضافی در زمینه اجاره خودرو را به شما بگوید. در ادامه بیشتر در مورد خدمات اضافه ای که واران به شما می دهند، به شما توضیح خواهیم داد.

نگرانی های اجاره خودرو لوکس

بسیاری از کسانی که علاقه مند به اجاره ی خودرو های لوکس می باشند، نگران برخی از حوادث مانند آسیب دیدن و هزینه های بالای تعمیرات و نگهداری خودروهای لوکس می باشند. همچنین در صورت تصادف و یا آسیب دیدن خودرو می خواهند بدانند که مسئولیت خسارات وارد شده به خودرو با کدام یک از طرفین می باشد. در این گونه از مواقع در صورتی که خودروی لوکس اجاره شده دچار آسیب دیدگی شد، تمامی هزینه های مربوط به تامین خسارات، با اجاره کننده یا مستاجر خودرو می باشد.

اما شرکت های اجاره خودرو برای اینکه هزینه های گزافی در این موارد نادر بر گردن مستاجر نباشد، انواع بیمه نامه ها را برای خودرو در نظر می گیرند. همچنین خودروهای لوکس همگی سیستم GPS دارند تا بدون نگرانی بتوانید از اجاره ی خودرو های لوکس لذت ببرید. لکن رعایت نکات ایمنی از موارد مهم در اجاره خودرو است. 

هزینه اجاره خودرو

چرا باید خودرو اجاره کنیم؟

همانطور که گفته شد در برخی از مراسم های خاص مانند قرارهای مهم کاری، مسافرتهای کاری، برای مهمانان ویژه و… استفاده از خودروی لوکس می تواند تاثیر مثبتی بر پروسه کاری و زندگی حرفه ای داشته باشد و به همین دلیل است که به جای پرداخت هزینه های سنگین برای خرید خودروهای لوکس می توانید از شرکت های مربوطه برای اجاره خودرو اقدام نمایید. این شرکت ها با توجه به نوع خودرو، امکانات و درخواست شما برای کرایه با راننده یا بدون راننده می توانند به شما خودروی مورد نظر را کرایه دهند.

بیشترین میزان درخواست خودروی تشریفات برای کرایه مربوط به مسافرین و مهمانان خارجی شرکتها می باشد. در صورتی که در مورد سفارش این دسته از ماشین ها سوالی دارید می توانید با کارشناسان این صنعت در میان بگذارید. همجنین می توانید با مراجعه با وب سایت تشریفات اختصاصی وارن برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو آنلاین cip استفاده کرده و هزینه های مربوط به هر خودرو را مشاهده نمایید.

معمولا کدام خودروها پرطرفدار تر هستند؟

بسته به سلیقه ی هر فرد معمولا خودروهای اجاره ای متفاوت هستند و طیف بسیار گسترده از انواع خودروها توسط شرکت ها اجاره داده می شود. برای مثال خودروهای آلمانی بیشتر برای قرار ملاقات استفاده می شوند و خودروهای اسپرت را برای جشن ها استفاده می کنند. البته پورشه یکی از خودروهای اسپرت آلمانی است که بیشتر برای جشن عروسی مورد استفاده می باشد و همه ساله بسیاری از زوج ها برای عروسی خود اجاره ی خودرو های لوکس را انجام می دهند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اجاره ی خودرو های لوکس می توانید از وب سایت واران استفاده کنید که این روش برای دریافت اطلاعات مربوط به مدارک و هزینه های اجازه خودرو می تواند برای شما مناسب باشد. اجاره ی خودرو های لوکس با بهترین قیمت در تهران از طریق سایت در دسترس شما بوده و استفاده از این روش می تواند در کاهش هزینه ها و تسریع در زمان تحویل خودرو برای شما گزینه ای بسیار مناسب به شمار رود.

کلام آخر

اجاره خودرو در تهران و سایر شهرهای ایران با جامعیت توسط تعداد کمی از شهرکتهای اجاره خودرو انجام می شود ئ در این میان کیفیت ارائه سرویس ها نیز بسیار مهم و حائز اهمیت است از این رو واران با تیم مجرب ترانسفر و اجاره خودرو در شهرهای مختلفی نظیر تهران، اهواز، کیش، مشهد، اصفهان، تبریز و… در کنار خدمات CIP فرودگاه، اقدام به اجاره و ترانسفر فرودگاهی نموده است و با تجربه ی چندین ساله در اجاره خودرو توانسته است رضایت حداکثری برای مشتریانش به ارمغان اورد. همکاری شرکتهای بزرگ، آژانس های مسافرتی، هتل های بزرگ و سایر مجموعه های توریستی با واران نشان از انجام این وظیفه ی مهم در قالب استانداردهای روز دارد. 

ما درصدد ارائه ی سرویس اجاره خودرو با استانداردهای روز به شما هستیم در صورت وجود هرگونه سوال لطفا با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه