آشنایی با سرویس های تشریفات اختصاصی واران

رسالت اصلی مجموعه تشریفات اختصاصی واران ارائه سرویس های تشریفات در حوزه سفر چه در داخل کشور و چه در خارج از مرزهای ایران به مسافرین است. با توجه به افزایش کیفیت شرایط سفر و امکانات جدید در فرودگاه ها، هتل ها و شهرهای مختلف دنیا مسافرین می توانند با استفاده از این سرویس ها سفری راحت و آسوده را تجربه کنند امکاناتی نظیر CIP ، لانج ها، Fast Track   و ترانسفر فرودگاهی با انواع خودرو و سایر سرویس های کانسیژ.

امروزه و با گسترش فضای مجازی و بهره گیری از تکنولوژی های روز در همه ی رشته ها و فعالیتها رقابت تنگاتنگی در بین سرویس دهنده ها خصوصا در حوزه ی سفر وجود دارد کوچکترین ایراد و مشکل در ارائه سرویس به شخص یا مسافر باعث در خطر افتادن برند و تجارت می شود کافیست یک خبر یا اتفاق ناخوشایند در خصوص یک سرویس در فضای مجازی منتشر شود و اتفاقات ناخوشایند پشت سر هم خواهد افتاد. بنابراین لزوم توجه جدی به کیفیت ارائه سرویس ها روز به روز بیشتر احساس می شود. 

در این راستا شرکت آریا تشریفات واران با برند واران به صورت تخصصی در حوزه ی ارائه ی سرویس های باکیفیت سفر که در بالا ذکر شد فعالیت دارد و در چندین سال فعالیت خود با شرکتها، مجموعه ها، هتل ها و آژانس های مسافرتی معتبری همکاری داشته است.

سرویس های CIP واران 

واران در کنار ارائه سرویس های CIP (سی آی پی)  فرودگاه های امام خمینی، مهرآباد، مشهد، کیش، اهواز، تبریز، بندرعباس، رشت، کرمانشاه و… با فرودگاه های دبی و استانبول جهت ارائه سرویس به مسافرین ترانزیتی و مسافرین مقصدهای دبی و استانبول قرارداد همکاری دارد و امکان ارائه سرویس CIP ، Lounge  و Fast track را برای کلیه ی مسافرین فراهم کرده است. مسافرین دارای پرواز کانکشن (پرواز دوم) در فرودگاه دبی می توانند از سرویس مرحبا و لانج آن در ترمینال های یک ، دو و سه فرودگاه بین المللی دبی DXB استفاده کنند. توقف های طولانی مدت و نیاز به استراحت در فضای آرام و دارای امکانات رفاهی هدیه ما به شما ایرانیان عزیز در پروازهای بین المللی است. در سرویس مرحبا با توجه به نیاز خود از چهار سطح سرویس می توانید استفاده کنید.

  • طرح طلایی مرحبا
  • طرح نقره ای مرحبا
  • طرح برنزی مرحبا
  • طرح لانج

در هر طرح امکانات و سرویس های متفاوتی ارائه می شود و دسترسی شما به این سرویس ها متفاوت خواهد بود لذا با توجه به نیاز خود می توانید رزرو خود را به صورت آنلاین انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص امکانات هر طرح به منوی CIP خارجی – فرودگاه دبی مراجعه کنید و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید.