افزایش نرخ خدمات Fast Track و Lounge

تعرفه جدید 

بر اساس اعلام قسمت بیزینس لانج و فست ترک فرودگاه امام خمینی (ره) نرخ این خدمات از ابتدای تیرماه شاهد افزایش قیمت خواهد بود. این سرویس که در سالن اصلی فرودگاه امام خمینی (ره) به برای مسافرین قابل استفاده است در این سرویس که در سطح های مختلف ارائه می شود.  مسافر می تواند بر اساس انتخاب از خدمات متنوعی بهره مند شود. خدمات تشریفات سالن اصلی شامل موارد زیر است:

 1. سرویس Lounge و Fast Track 

  در این سرویس خدمات کاملی به مسافر داده می شود که شامل گیت اختصاصی بازرسی، همراهی مهماندار در مراحل مختلف پرواز، بخش گذرنامه اختصاصی و در نهایت استفاده از لانژ اختصاصی با امکانات پذیرایی می باشد.
  نرخ این خدمات برای هر مسافر بزرگسال : 3.800.000 ریال
  برای مسافر کودک 1.900.000 ریال
  و برای نوزاد به صورت رایگان خواهد بود. همچنین مسافرانی که نیاز به استفاده از خدمات ویژه (ویلچر) دارند می بایست 1.500.000 ریال هزینه پرداخت کنند. در صورتی که مسافر حیوان خانگی به همراه داشته باشد مبلغ 1.500.000 هزینه ارائه خدمات به آن می باشد.
  لانج فرودگاه امام خمینی

 2. خدمات Fast Track پرواز ورودی 

  در این سرویس مسافر صرفا از بخش اول خدمات استفاده می کند و در پروازهای ورودی این سرویس از سالن ورودی بعد از پیاده شدن مسافر و حضور در سالن شروع می شود و با همراهی مهماندار از گیت اختصاصی کذرنامه و بازرسی و گمرک عبور خواهد کرد و در صورتی که مسافر چمدان داشته باشد مهماندار به در پیدا کردن و حمل آن به مسافر کمک خواهد کرد و تا تحویل مسافر به استقبال کننده و یا تاکسی همراهی خواهد شد.
  هزینه این سرویس برای مسافر بزرگسال  2.500.000 ریال، مسافر کودک 1.250.000 ریال و مسافر نوزاد رایگان محاسبه منظور می گردد. 

 3. خدمات fast Track خروجی 

  در این سرویس مسافر  از بخش گیت اختصاصی بازرسی جدا از بقیه ی مسافرین عبور خواهد کرد و مهماندار در بخش Check-in مسافر را همراهی می کند و تا اخذ کارت پرواز و تحویل چمدان و در انتها عبور از گیت اختصاصی گذرنامه به پایان می رسد. در زمانهای شلوغ این سرویس می تواند انتخاب خوبی برای مسافر باشد.
  نرخ سرویس برای هر بزرگسال 2.000.000 ریال، کودک 1.000.000 ریال و نوزاد رایگان محاسبه می شود.
  برای مسافرینی که نیاز به سرویس خدمات ویژه ویلچر دارند هزینه 1.500.000 ریال منظور می گردد. همچنین برای حیوان خانگی مبلغ 1.500.000 ریال در نظر گرفته می شود.
   

 4. سرویس Business Lounge

  سرویس لانج صرفا برای پروازهای خروجی در دسترس هست و مسافر بعد از طی کلیه ی مراحل خروج می تواند در سالن ترانزیت ، مدت زمان توقف تا موقع پرواز را در فضای لانج اختصاصی واقع در روبروی گیت های گذرنامه عمومی طبقه ی زیرین بگذراند در این سرویس مسافر با رزرو از بخش آنلاین و پرداخت هزینه 2.000.000 ریال برای هر بزرگسال و نیم بها برای کودک خدمات را رزرو نماید و با ارائه ووچر مربوطه در بخش پذیرش لانج از امکاناتی نظیر انواع نوشیدنی و غذا، اینترنت پرسرعت، نشریات روز، اتاق سیگار، فضای لانج مشرف به باند پرواز و … استفاده نمائید. 

ارسال دیدگاه