رزرو ترنسفر فرودگاهی

شرایط و قوانین رزرو ترنسفر فرودگاهی

یکی از سرویس های خوب واران ترنسفر فرودگاهی برای مسافران در فرودگاههای امام خمینی و مهرآباد است. مسافر می تواند در کنار رزرو خدمات CIP از خودروهای موجود در لیست ترنسفر فرودگاهی خود را رزرو نماید. البته رزرو خودرو منوط به رزرو CIP نیست و مسافر در صورتی که فقط نیاز به خودرو جهت ترنسفر داشته باشد می تواند از این سرویس استفاده کنند. در اینجا لازم است در خصوص نوع ترنسفر فرودگاهی و شرایط و قوانین آن توضیحاتی ذکر شود.

انواع ترنسفر فرودگاهی

 • ترنسفر فرودگاهی با خودروی تاکسی در تهران

یکی از رایج ترین روش های ترنسفر که اکثر مسافران از این روش برای سفرهای هوایی و تردد در مسیر فرودگاه استفاده می کنند، ترنسفر با خودروهای تاکسی مخصوص فرودگاه است. در تهران برای فرودگاههای مهراباد و امام خمینی خودروهای مخصوصی در نظر گرفته شده است که می توان از چند شرکت با مجوز و زیر نظر تاکسی رانی نام برد.

واران با همکاری این شرکتها و طی قراردادی مشترک با تعدادی از راننده های مشخص و برگزیده که بر اساس استاندارد لازم عمل و رفتار می کنند همکاری مستقیم دارد. لذا امکان رزرو خودروهای تاکسی از طریق واران امکان پذیر است.

ترنسفر فرودگاهی
خدمات سی آی پی فرودگاهی

انواع خودروی تاکسی شامل:

 1. خودروی تویوتا کمری
 2. خودروی تویوتا راوو4
 3. خودروی رنو فلوئنس
 4. خودروی تویوتا کرولا
 5. خودروی هیوندای اکسنت
 6. خودروی ون هایس
 • ترنسفر فرودگاهی با خودروی تاکسی در شهرستانها

  در سایر شهرهای ایران نظیر اصفهان، کیش، تبریز، کرمانشاه، مشهد و … واران با همکاری شرکای تجاری خود اقدام به راه اندازی خدمات ترانسفر فرودگاهی با تاکسی های این شهرها کرده است لذا برای رزرو این خدمات نیز می توانید با ما در تماس باشید. لکن ترجیحا رزرو خدمات تاکسی در شهرستانها در حال حاضر در کنار رزرو خدمات CIP به صورت آنلاین امکان پذیر است. در بخش ترانسفر در منوی بالا می توانید بخش ترانسفر فرودگاهی را انتخاب و با انتخاب شهر مد نظر خود نرخ و خودروهای ترانسفر را مشاهده کنید.

 

 • ترنسفر فرودگاهی با خودروهای تشریفات

نوع دوم ترنسفر خودرویی در فرودگاههای تهران ، ترنسفر با خودروهای تشریفاتی است که بر اساس نوع خودرو نرخ های متفاوت و شرایط متفاوتی را دارد. خودرهای تشریفات از مدل خودروهای سوناتا تا خورودهای بنز و بی ام دابلیو را شامل می شود در ایران از خودروهای زیادی به عنوان خودروی تشریفات نام برده می شود. لکن بر اساس استانداردهای موجود فقط تعداد معدودی از این خودروها را می توان تشریفاتی نامید و برای سرویس های ویژه نظیر قرارملاقات های کاری و مهمانان مهم استفاده کرد. در حال حاضر خودروهای در دسترس شامل موارد زیر می باشد:

 

ترانسفر فرودگاهی

 • انواع مدل مرسدس بنز
 • مدل های محدودی از BMW
 • لکسوس
 • هیوندای (انواع محتلف)
 • کیا
 • تویوتا (مدل های مختلف)
 • و خودروهای ون

 

 

ترنسفر فرودگاهی

با توجه به غیر تخصصی بودن صنف تشریفات خودرویی در ایران معمولا شرکتها و افراد زیادی اقدام به اجاره خودرو می کنند که در این میان باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی شده است که در ادامه به برخی از این موارد اشاره می کنیم. در حال حاضر تشریفات اختصاصی واران ترنسفر فرودگاهی و اجاره خودروهای تشریفات با راننده را ارائه می دهد. مسافر درصورتی که نیاز به استفاده از خودروی خاصی غیر از خودروهای تاکسی داشته باشد می تواند با ارسال درخوست به واران نسبت به رزرو خودروی خود اقدام کند.

ترنسفر فرودگاهی در دبی

جهت ترنسفرهای فرودگاه دبی که با خودروهای تسلا امان پذیر است بایستی حداکثر از 24 ساعت قبل نسبت به رزرو و یا کنسلی درخواست ثبت گردد. زیر 24 ساعت کل هزینه کنسلی درخواست مسترد می گردد. ترنسفر و پیکاپ داخل شهر دبی توسط خودروهای تسلا دارای نرخ متفاوت می باشد و امکان رزرو از وب سایت به صورت آنلاین وجود ندارد و می بایست به صورت آفلاین از طریق تلگرام یا واتس آپ درخواست به همراه آدرس مبدا یا مقصد به فرودگاه مشخص و سپس نرخ مربوطه اعلام می شود و در انتها بعد از پرداخت ووچر صادر می گردد همچنین لازم به ذکر است ترنسفر فرودگاهی دبی صرفا در کنار رزرو خدمات مرحبا CIP دبی امکان پذیر است.

خدمات ترنسفر فرودگاه دبی

ترنسفر فرودگاهی دبی

ترنسفر فرودگاهی در استانبول

امکان رزرو ترنسفر فرودگاهی در فرودگاه جدید استانبول با خودروهای ون VIP بنز ویتو برای مسافران فراهم است. مسافران می توانند 48 ساعت قبل از پرواز نسبت به رزرو خودروهای تشریفاتی فرودگاه استانبول اقدام کنند. ظرفیت این خودروها 4 نفر است. نرخ این خودروها به ازای هر سرویس محاسبه می گردد و نفری حساب نمی شود. در صورت کنسلی درخواست زیر 24 ساعت کل هزینه مسترد می گردد. امکان رزرو این سرویس فقط در ساعات اداری وجود دارد و پشتیبانی ساعات غیراداری امکان خدمات رسانی با این سرویس را ندارد.

لطفا در خصوص رزرو خدمات ترنسفر فرودگاهی موارد فوق را مد نظر قرار دهید قوانین در حین سادگی مشخص و واضح است. هدف ما ارائه ی بهترین سرویس به شما مسافران ویژه است. رانندگانی مجرب در کنار سرویس عالی ارمغان ما برای شما و خانواده، شریک تجاری و …. است.


اهمیت قوانین فرودگاه 

 •  حتما از مراکز معتبر درخواست ترنسفر و پیکاپ فرودگاهی نمائید
 •  برای پروازهای ورودی ارسال دقیق اطلاعات پرواز برای شرکت جهت هماهنگی با راننده الزامیست.
 •  در پروازهای ورودی درصورتی که مسافر خارجی باشد و نیاز به اخذ ویزا دارد حتما ذکر کنید. زیرا مسافرانی که دارای ویزای فرودگاهی هستند دیرتر از مسافران ایرانی از سالن خارج می شوند و ممکن است توقفی بین 2 الی 3 ساعت نیز داشته باشند.
 •  در صورت تاخیر در پروازهای ورودی به دلیل ویزا یا سایر موارد تا یک ساعت هزینه ای دریافت نمی شود ولی برای توقف های بیش از یک ساعت در فرودگاه، هزینه ی تاخیر برای مسافر یا درخواست کننده سرویس منظور می گردد که بر اساس ساعت محاسبه می شود.
 •  در پروازهای خروجی راننده یک ربع قبل از ساعت مقرر شده از جانب مسافر در محل حاضر است و مسافر می بایست در ساعت مذکور سوار خودرو شود در صورتی که مسافر تاخیر داشته باشد تا نیم ساعت هزینه ای محاسبه نمی شود ولی برای توقف بیش از نیم ساعت هزینه منظور می گردد.
 •  هزینه هایی که تحت عنوان ترنسفر و پیکاپ فرودگاه امام به تهران و بالعکس عنوان می شود منظور محدوده ی شهر تهران است. در صورتی که مسافر به خارج از تهران تردد کند هزینه ی اضافی به سرویس تعلق می گیرد.
 •  کلیه ی هزینه های اعلامی برای یک ترنسفر یا پیکاپ محاسبه می گردد و در صورتی که مسافر تحت هر شرایطی بخواهد یک مسیر اضافه تردد کند می بایست هزینه مسیر اضافه را پرداخت نماید.
 •  نرخ های تردد در خارج از شهر به صورت جداگانه محاسبه می گردد  و می بایست از شرکت استعلام گردد.
 •  راننده حق غذا خوردن و سیگار کشیدن را در حین سرویس تحت هیچ شرایطی ندارد و در صورت مشاهده مسافر می تواند گزارش دهد.
 •  خودروهای تشریفات بدون آرم و لوگو هستند و فقط ترنسفرهای فرودگاهی تاکسی با لوگوی شرکتهای تاکسی رانی سرویس ارائه می دهند.

قوانین کنسلی ترانسفر فرودگاه

در صورتی که مسافر بخواهد درخواست خود را کنسل نماید می بایست حداقل 6 ساعت قبل از سرویس به شرکت اطلاع دهد. در این حالت هزینه ی برای مسافر منظور نمی گردد. در صورتی که زیر 6 ساعت کنسلی صورت گیرد هزینه ترنسفر مسترد می گردد. در فرودگاه استانبول و دبی یک روز قبل امکان کنسلی ترانسفر فرودگاهی وجود دارد. 

تغییر ساعت درخواست ترانسفر از موارد مهم می باشد لطفا در هنگام رزرو توجه داشته باشید.

تاخیر در پروازها و یا در پروسه ی ویزا شامل مبلغ اضافه می باشد لطفا در این مورد توجه فرمایید.

در صورت عدم دریافت سرویس توسط مسافر، شرکت موظف به جبران مافات و بررسی موضوع و ارائه توضیحات به مسافر است و هزینه به صورت کامل به مسافر عودت داده می شود.

 

 

 

ارسال دیدگاه