استخدام در CIP فرودگاه

جذب نیرو سی آی پی

مراحل استخدام در سی آی پی فرودگاه

تعدادی از علاقمندان به کار در سالنهای CIP فرودگاهی همیشه در خصوص نحوه ی جذب نیرو و استخدام سوالاتی را مطرح می کنند و نحوه ی استخدام در این قسمت از فرودگاه را جویا می شوند. توضیحاتی در خصوص این موضوع در اینجا ارائه خواهیم داد.
در ابتدا می بایست شما اطلاع داشته باشید که هر سالن سی آی پی فرودگاهی در اختیار و تحت مدیریت یک شرکت خصوصی است که جدا از سیستم فرودگاه مدیریت می شود لذا برای هر جایگاه CIP قوانین و مقررات مربوط به همان شرکت خصوصی قابل استناد است.

از این بابت پرسنل CIP تحت استخدام هیچ سازمان دولتی ای نیستند. و در صورتی که شخی تمایل به استخدا در سالن های CIP دارد می بایست با بخش اداری این شرکتها تماس بگیرد و یا زمانی که آگهی استخدام CIP فرودگاه در جراید منتشر می گردد، اقدام نماید.
 
چه کسانی می توانند در CIP کار کنند؟

سالن CIP از بخش های مختلفی تشکیل شده است که شامل :

  • بخش عملیات (ترافیک) 
  • بخش رزرواسیون
  • بخش پذیرش
  • بخش اداری
  • بخش مالی و بخش مهمانداری و تنظیف.

از این نظر بر اساس هر بخش جذب نیرو بر اساس تخصص مورد نظر خواهد بود هرچند در بسیاری از موارد نیروهای غیر متخصص در این بخش ها مانند سایر دستگاههای دولتی و خصوصی وارد شده اند بکن گذراندن دوره های تخصصی مورد نیاز خصوصا در بخش عملیاتی و پذیرش مهم و حیاتی می باشد. مهارتهای کامپیوتری و زبان خارجه از جمله مزیت های استخدام در CIP است.

استخدام بخش سی آی پی
جذب نیرو سی آی پی
 
 
 
استخدام نیرو بخش سی ای پی  
 

از چه طریق از استخدام مطلع شویم؟

از طریق جراید رسمی و مراجعه به سایت های اینترنتی می توان از استخدام اطلاعات بدست بیارید لکن در بعضی از موارد مراجعه به فرودگاه و پر کردن فرم های جذب نیرو برای زمانهایی که نیاز به نیرو برای بخش خدمات سی آی پی هست گزینه مناسبی است.

 
 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *