بررسی CIP داخلی و خارجی

آشنایی با مزایای cip داخلی و خارجی 

CIP یکی از اصطلاحات بسیار رایج در تشریفات فرودگاهی می باشد و مخفف کلمه Commercial important person می باشد. انواع CIP  خدماتی تشریفاتی است که معمولا با پرداخت هزینه در دسترس مسافرین در فرودگاه می باشد، بیشتر مورد توجه افراد سرشناس و تجار می باشد ولی امکان رزرو آن برای همه وجود دارد. در این مقاله شما را با ویژگی های CIP فرودگاه های ایران و سایر کشورهای دنیا بیشتر آشنا خواهیم نمود. شما می توانید با دریافت این خدمات بهترین خدمات فرودگاهی را با قیمتی بسیار مناسب دریافت نمایید. در صورتی که عازم کشور خارجی هستید، امکان رزرو CIP در فرودگاه امام خمینی و سایر فرودگاه های بین المللی وجود دارد و همچنین شما می توانید از خدمات CIP در فرودگاه مقصد نیز استفاده کنید. مهم ترین ویژگی خدمات CIP در فرودگاه های بین المللی، رهایی از صف های طویل برای چک گذرنامه می باشد و شما می توانید به راحتی سفر خود را آغاز کنید. در ادامه بیشتر در مورد انواع CIP و خدمات آن به شما خواهیم گفت.

 

انواع CIP در فرودگاه های بین المللی کشور

CIP یکی از خدماتی است که در بیشتر فرودگاه های بین المللی کشور ارائه می شود و سالن های مخصوص برای این کار در نظر گرفته شده است. تشریفات CIP برای سفرهای داخلی و خارجی در دسترس می باشد و از مهم ترین خدماتی که در CIP به شما ارائه می شود می توان به ارائه سوئیت های استراحت، دسترسی به اینترنت پرسرعت رایگان، سرویس بهداشتی، ترانسفر فرودگاهی با ماشین مخصوص تا هواپیما، وعده های غذایی در قسمت لانچ و همچنین دسترسی به ویلچر برای حمل معلولان اشاره نمود. در صورتی که قصد دارید از خدمات CIP فرودگاه های کشور استفاده کنید، می توانید از وب سایت اینترنتی واران در این خصوص بهره بگیرید. این روش برای تسریع در روند رزرو بسیار مناسب می باشد.

 

خدمات تشریفات واران

انواع CIP فرودگاه های خارجی

بسیاری از فرودگاه های بین المللی جهان که امروزه به مقصد یا مبداء برای مسافرین ایرانی تبدیل شده اند نیز خدمات CIP ارائه می دهند. برای مثال می توان به خدمات مرحبا فرودگاه دبی اشاره نمود و یا در فرودگاه شارل دو گل پاریس شما می توانید از خدمات CIP استفاده کنید.

در فرودگاه های خارجی معمولا خدماتی مشابه با فرودگاه های داخلی ارائه می شود، گرچه برخی از خدمات مانند گیت های بدون صف برای بازرسی ویزا و پاسپورت تنها در فرودگاه های بین المللی انجام می شود.

همچنین وجود اجاره خودرو فرودگاه امام  برای انتقال مسافرین و یا ترانسفر شهری از دیگر خدماتی است که در قسمت CIP فرودگاه ها ارائه می شود. برای اینکه بتوانید سفری با خیال راحت داشته باشید، استفاده از خدمات CIP توصیه می شود. این روش در کاهش خستگی موثر بوده و مناسب برای افراد سرشناس و تجار می باشد.

 

 

انواع CIP چه خدماتی می دهند؟

زمانی که شما خدمات CIP را خریداری می کنید و رزرو خود را انجام می دهید، بسته به اینکه در فرودگاه مبداء و یا مقصد این خدمات را رزرو کرده اید می توانید خدمات منحصر به فردی را دریافت نمایید که مهم ترین آن ها، خدمات مربوط به کارت پرواز و دریافت وسایل و چمدان های مسافرین می باشد. در واقع شما می توانید با رزرو این خدمات در وقت خود صرفه جویی کرده و در کمترین زمان خدمات مربوط به پرواز خود را با تشریفات اختصاصی دریافت کنید. سپس بسته به اینکه پرواز شما در چه ساعتی انجام می شود، می توانید از تشریفات مربوط به حمل تا پای پلکان هواپیما استفاده کنید. همچنین در صورتی که خدمات CIP را برای ورود به مقصد در نظر دارید، می توانید از خدمات ترانسفر شهری استفاده کنید. کلیه وعده های غذایی در لانژ CIP برای مسافرین سرو می شود.

چرا باید از خدمات CIP استفاده کرد؟

خدمات CIP برای کسانی که مشغله کاری زیادی دارند بهترین گزینه است، به دور از شلوغی و هدر دادن وقت می توانید وقت خود را در فرودگاه به رایزنی های تجاری بگذرانید و یا حتی از سالن کنفرانس برای برگزاری جلسات استفاده کنید. خدمات CIP برای معلولین و افراد کم توانی که قصد سفر با هواپیما را دارند نیز گزینه ای مناسب است و می توانند انواع CIP را برای سفری آسوده تر استفاده کنند. در بخش CIP همچنین می توانید از اینترنت پر سرعت رایگان استفاده کنید و از شما پذیرایی نیز می شود. رزرو سالن تشریفات برای همراهان مسافران امکان پذیر بوده و آن ها نیز می توانند با پرداخت هزینه ای کمتر از خدمات CIP استفاده کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه CIP پروازهای داخلی و خارجی می توانید از طریق وب سایت ارائه دهنده خدمات در این زمینه اقدام کرده و سوالات خود را از مشاورین این امر بپرسید.

خدمات تشریفات فرودگاهی

خدمات VIP و CIP

بسیاری از مسافرین خدمات VIP را با انواع CIP اشتباه می گیرند و تصور می کنند که این دو نمونه از خدمات با هم مشابه می باشند. این در حالی است که خدمات VIP فرودگاه امام نسبت به خدمات CIP محدود تر بوده و بیشتر برای تجار مورد استفاده قرار می گیرد. VIP معمولا پذیرایی و سوئیت نداشته و مسافر VIP بدون در صف ایستادن برای دریافت کارت پرواز می تواند مقدمات سفر خود را انجام دهد. در صورتی است که مسافر CIP می تواند از خدمات دیگری مانند ترانسفر تا پای پلکان استفاده نمایند. به طور کلی می توان گفت که خدمات CIP تکمیل شده VIP می باشد و می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای کسانی باشد که زیاد به سفر می روند و یا می خواهند در وقت خود صرفه جویی کنند. انواع CIP می تواند برای خانواده ها و تجار مناسب باشد. همچنین تیم های ورزشی و سایر افراد سرشناس نیز از انواع CIP مبداء و مقصد استفاده می کنند. برای رزرو این خدمات می توانید از وب سایت اینترنتی استفاده کنید تا در وقت و هزینه صرفه جویی نمایید.

مزایای CIP

استفاده از خدمات تشریفات فرودگاه همان طور که گفته شد برای کاهش معطلی در صف های طویل می تواند گزینه ای بسیار مناسب باشد. امکانات مربوط به اقامت و استراحت که در انواع CIP به مسافرین ارائه داده می شود به همراه اینترنت پر سرعت و همچنین وعده های غذایی به همراه پذیرایی می تواند برای شما گزینه ای بسیار مناسب باشد تا سفری آرام را تجربه نمایید. همچنین ترانسفر شما از فرودگاه به مقصد با خودروی لوکس انجام می شود و در صورتی که در فرودگاه مبداء از CIP استفاده می کنید بدون انتظار در صف می توانید کارت پرواز خود را دریافت کرده و برای سوار شدن به هواپیما آماده شوید. همچنین برای کسانی که جلسات مهم کاری دارند، در سالن CIP امکانات مناسبی فراهم شده است تا جلسات کاری برگزار کنند و به کارهای مهم خود برسند. شارژر و اینترنت پر سرعت نیز در دسترس مراجعه کنندگان می باشد.

استفاده از خدمات CIP برای چه کسانی مناسب تر است؟

اگر نمی خواهید در شلوغی جمعیت باشید و می خواهید در کوتاه ترین زمان سوار هواپیما شوید و منتظر صف های طویل نباشید، CIP بهترین گزینه پیش روی شما می باشد. شما می توانید از این خدمات با اطمینان خاطر استفاده نمایید و اگر مسافری به همراه دارید که نیاز به ویلچر دارد نیز می توانید از خدمات مربوط به CIP استفاده نمایید. به طور کلی انواع CIP برای کسانی که مشغله های کاری زیادی دارند و نمی خواهند در سفر وقت خود را هدر دهند می تواند گزینه ای بسیار مناسب باشد. همچنین کسانی که نوزاد یا کودک به همراه دارند، برای اینکه آسایش بیشتری داشته باشند می توانند از خدمات CIP استفاده کنند. انواع CIP برای مبداء و مقصد در فرودگاه های ایران و جهان تدارک دیده شده است و در دسترس می باشد.

خدمات سی آی پی فرودگاه مهرآباد

استفاده از خدمات اجلاس و مذاکره در سالن CIP 

یکی از خدماتی که در انواع خدمات CIP به مسافرین و تجار داده می شود، امکان برگزاری جلسات اداری مهم و همچنین اجلاس و مرکز همایش می باشد. این خدمات به خصوص برای مسافرانی که برای کارهای تجاری و اداری راهی سفر می شوند می تواند گزینه ای بسیار مناسب باشد. همچنین در این مراکز برای افراد سرشناس امکان حضور خبرنگار وجود دارد. به طور کلی می توان گفت که CIP بهترین گزینه برای کسانی است که می خواهند کارهای تجاری خود را پیگیری کنند و به همین دلیل مسافرت می روند. در صورتی که می خواهید از خدمات انواع CIP در فرودگاه مبداء و مقصد استفاده نمایید می توانید از وب سایت های اینترنتی برای رزرو استفاده کنید و در هنگام رزرو تمامی موارد مورد نظر خود را وارد کنید و توضیحات لازم را ارائه دهید.

در صورتی که علاقمند به سفری راحت می باشید و می خواهید از هواپیما استفاده کنید، پیشنهاد می شود که از انواع CIP فرودگاهی در فرودگاه های ایران و خارج از کشور استفاده نمایید. این خدمات با هزینه ای بسیار مناسب در دسترس شما بوده و می توانید در کمترین زمان برای رزرو CIP از طریق وب سایت اینترنتی اقدام نمایید. سالن تشریفات فرودگاه برای کسانی که می خواهند بدون دردسر به سفر بروند و از خدمات ترانسفر فرودگاهی استفاده کنند مورد نیاز بوده و استفاده می شود. در این مقاله به شما گفتیم CIP چیست و به چه دلیل مورد استقبال قرار گرفته است. تشریفات در فرودگاه به خصوص در دسترس کسانی است که به کمک نیاز دارند و یا افراد سرشناس و کسانی که برای تجارت به سفر می روند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو اینترنتی تشریفات فرودگاهی می توانید از طریق وب سایت اینترنتی اقدام نمایید.

 

ارسال دیدگاه