۷ سرویس V-VIP فرودگاه دوبی

هفت سرویس لوکس V-VIP در فرودگاه دوبی

 

در فرودگاه دوبی خدمات جانبی جذابی در راستای تکریم مسافران این فرودگاه در نظر گرفته شده است که امکان رزرو این خدمات از طریق تشریفات اختصاصی واران وجود دارد. در اینجا توضیحاتی در خصوص خدمات جانبی و لوکس سرویس مرحبا در فرودگاه دوبی را ارائه می دهیم. 

Baggage Service یا دلیوری چمدانها: در این فرودگاه سرویس چمدانها و ارسال به درب هتل برای مسافران انجام می شود در صورت درخواست این خدمات دارای هزینه ی مجزایی است مسافران به محض ورود توسط پرسنل مرحبا از مسیرهای ویژه و اختصاصی گذرنامه و گمرک عبور می کنند و مهماندار مرحبا مسافر را همراهی می کند در صورتی که مسافر به هر دلیل فرصت نداشته باشد برای چمدان خود منتظر باشد می تواند با رزرو قبلی از سرویس دلیوری یا ارسال چمدان به هتل یا منزل خود استفاده کند. البته ذکر این نکته لازم است که فقط مسافرانی که خدمات cip یا مرحبای دوبی را رزرو کرده باشند می توانند از این خدمت استفاده کنند.  

Flower Bouquet یا سرویس گل: در راستای تکریم مسافران فرودگاه دوبی امکانی ویژه و جذاب فراهم شده است. شاید برای شما پیش آمده باشد مهمان ویژه ای دارید و تمایل دارید یک استقبال اختصاصی با اهدای هدیه ای داشته باشید به همین منظور بخش مرحبای فرودگاه دوبی این مزیت را برای شما فراهم کرده است. در صورتی که قصد سوپرایز کردن مسافران و یا استقبال ویژه از آنان را دز فرودگاه دوبی داشته باشید می توانید با ثبت درخواست خود از بخش رزرو سایت اقدام به خرید باکس گل (گل رز یا سبد گل مخلوط) در سه سایز (کوچک، متوسط و بزرگ) نمایید و متن مورد نظر خود را انتخاب و با سبد گل در زمان استقبال توسط مهاندار به مسافر تحویل شود. این سرویس برای مسافران مهم شرکتها و یا اغضای خانواده کاربرد بسیار جذابی دارد. 

cip dubai

Buggy service یا خودروی برقی داخل ترمینال: یکی از سرویس های دیگر که با توجه به بزرگی فرودگاه دوبی و مسیرهای طولانی در بخش های مختلف در ورود یا خروج خدمات باگی برقی جهت استفاده مسافران در تردد داخل فرودگاه است. این خورودهای برقی در cip دوبی امکان رزرو دارد و مشافر می تواند با درخواست از این خدمت استفاده کند در فضاهایی که امکان تردد با باگی برقی وجود داشته باشد با همراهی مهماندار این امکان برای مسافران به وجود می آید. مسافران مسن و یا خانواده ها و همچنین افراد vip از این سرویس استفاده می کنند. مشابه این سرویس در بخش cip فرودگاه جدید استانبول ارائه می شود. 

dubai airport service

Porter Service یا خدمات حمل چمدان: از دیگر سرویس های تشریفات دوبی، امکان رزرو خدمات حمل چمدان است که این امکان را به مسافر می دهد از لحظه ی ورود شخصی برای حمل چمدان وی به مسافر کمک کند و در همه ی قسمتها این خدمات به مسافر در فرودگاه دوبی ارائه می شود.همانطور که در توضیحات سرویس مرحبا آمده است خدمات در سطوح مختلفی رزرو می شود سرویس طلایی امکان ارائه خدمات حمل چمدان را برای شما فراهم می کند اما در تعدادی از مسافرتها یا سفرهای دارای کانکشن مسافر به هر علتی نیاز دارد یک پرسنل خدمات بار در تمامی مراحل همراه وی باشد از این رو این باربر به عنوان دستیار در تمامی قسمت های فرودگاه موظف به همراهی مسافر است و به وی کمک می کند.

Wheelchair Service خدمات ویلچر: در صورتی که مسافر بر روی بلیط خود اقدام به رزرو خدمات ویلچر کرده باشد صرفا اطلاع رسانی به واران در زمان رزرو خدمات کفایت می کند و لازم نیست که هزینه ای بابت این خدذمات از مسافر دریافت شود لکن در صورتی که تحت هر شرایطی خدمات ویلچر بر روی بلیط مسافر رزرو نشده باشد و مسافر نیاز به این خدمات در فرودگاه دوبی را داشته باشد می تواند از طریق درخواست cip سرویس ویلچر را نیز رزرو و هزینه آنرا پرداخت نماید. 

translator یا مترجم : در فرودگاه دوبی برای مسافران یک زبانه سرویس مناسب و خوبی در نظر گرفته شده است از این رو در صورتی مسافران به این زبانها صحبت کنند امکان استفاده از مترجم را دارند. زبانهای عربی، فرانسه،اردو، هندی، روسی، چینی (ماندارین) همانطور که ذکر شد متاسفانه مترجم زبان فارسی در این لیست قرار ندارد از این رو این خدمات صرفا برای مسافران این زبانها امکان ارائه دارد. در صورتی که مهمانی دارید و صرفا یکی از زبانهای فوق را صحبت می کنند و نیاز به خدمات در فرودگاه دبی را دارد می توانید به سهولت و با خیال راحت خدمات تشریفات cip دبی را همراه با سرویس مترجم برای مسافر رزرو کنید. 

ترانسفر فرودگاهی با خودروی تسلا: همانطور که می دانید فرودگاه دوبی یکی از فرودگاههای پیشرو در ارائه ی سرویس های جدید و تکنولوژی های پیشرفته است. در سال ۲۰۱۹ با بالا گرفتن تب خودروهای تسلا در دنیا, فرودگاه دوبی تصمیم گرفت جهت استفاده مسافران cip خود خودروهای تسلا را به سیستم ترانسفر فرودگاهی خود اضافه کند. از این رو بخش مرحبا خودروهای سدان تسلا را در سرویس های خود جای داد و هم اکنون می توانید در کنار رزرو cip مرحبا در فرودگاه دوبی, ترانسفر فرودگاهی با خودروهای تسلا را نیز رزرو کنید و به عبارتی سرویس Door To Door از فرودگاه به داخل شهر و یا بالعکس را برای خود و عزیزانتان خریداری کنید. 

2 دیدگاه برای ”۷ سرویس V-VIP فرودگاه دوبی

ارسال دیدگاه