خدمات لوکس فرودگاه دوبی

cip dubai

خدمات لوکس در فرودگاه دوبی

 

در فرودگاه دوبی خدمات جانبی جذابی در راستای تکریم مسافران این فرودگاه در نظر گرفته شده است که امکان رزرو این خدمات از طریق تشریفات اختصاصی واران وجود دارد. در اینجا توضیحاتی در خصوص خدمات جانبی و لوکس سرویس مرحبا در فرودگاه دوبی را ارائه می دهیم. 

Baggage Service یا دلیوری چمدانها: در این فرودگاه سرویس چمدانها و ارسال به درب هتل برای مسافران انجام می شود در صورت درخواست این خدمات دارای هزینه ی مجزایی است. 

Flower Bouquet یا سرویس گل: در صورتی که شخصی قصد سوپرایز کردن مسافران و یا استقبال ویژه از آنان را دز فرودگاه دوبی داشته باشد می تواند با ثبت درخواست خود از طریق شرکت واران اقدام به خرید باکس گل (گل رز یا سبد گل مخلوط) در سه سایز (کوچک، متوسط و بزرگ) نماید. و متن مورد نظر خود را انتخاب و با گل در زمان استقبال به مسافر تحویل دهد. 

Porter Service یا خدمات حمل چمدان: از دیگر سرویس های تشریفات دوبی، امکان رزرو خدمات حمل چمدان است که این امکان را به مسافر می دهد از لحظه ی ورود شخصی برای حمل چمدان وی به مسافر کمک کند و در همه ی قسمتها این خدمات به مسافر در فرودگاه دوبی ارائه می شود. 

Wheelchair Service خدمات ویلچر: در صورتی که مسافر بر روی بلیط خود اقدام به رزرو خدمات ویلچر کرده باشد صرفا اطلاع رسانی به واران در زمان رزرو خدمات کفایت می کند و لازم نیست که هزینه ای بابت این خدذمات از مسافر دریافت شود لکن در صورتی که تحت هر شرایطی خدمات ویلچر بر روی بلیط مسافر رزرو نشده باشد و مسافر نیاز به این خدمات در فرودگاه دوبی را داشته باشد می تواند از طریق درخواست cip سرویس ویلچر را نیز رزرو و هزینه آنرا پرداخت نماید. 

translator یا مترجم : در فرودگاه دوبی برای مسافران یک زبانه سرویس مناسب و خوبی در نظر گرفته شده است از این رو در صورتی مسافران به این زبانها صحبت کنند امکان استفاده از مترجم را دارند. زبانهای عربی، فرانسه،اردو، هندی، روسی، چینی (ماندارین) همانطور که ذکر شد متاسفانه مترجم زبان فارسی در این لیست قرار ندارد از این رو این خدمات صرفا برای مسافران این زبانها امکان ارائه دارد. در صورتی که مهمانی دارید و صرفا یکی از زبانهای فوق را صحبت می کنند و نیاز به خدمات در فرودگاه دبی را دارد می توانید به سهولت و با خیال راحت خدمات تشریفات cip دبی را همراه با سرویس مترجم برای مسافر رزرو کنید. 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *