معرفی خدمات ترانسفر فرودگاهی واران 

در جهت تکمیل سرویس Door To Door مجموعه تشریفات اختصاصی واران به مسافرین خود، بخش ترانسفر فرودگاهی راه اندازی شد، در این راستا مسافرین محترم می توانند در کنار استفاده از خدمات CIP در فرودگاه های مختلف داخلی و خارجی از ترانسفر فرودگاهی با خودروهای متنوع ( تاکسی و خودروهای تشریفات) فرودگاه به داخل شهر و یا از داخل شهر به فرودگاه استفاده کنند. تیم ترانسفر فرودگاهی واران سعی کرده با در نظر گرفتن استانداردهای مناسب در شهرهایی که امکان ارائه سرویس باکیفیت فراهم هست به مسافرین خود ارائه خدمت کند.
همه ی تلاش ما ارائه سرویس مناسب و تجربه ای متفاوت در سفرهایتان است در این مسیر در همه ی مراحل در کنار شما هستیم، راننده های موجه و آراسته مجموعه ی واران با شما قبل و بعد از سفرهایتان همراه خواهند شد تا با آسودگی و اطمینان شما و خانواده هایتان را به مقصد برسانند.
بزرودی امکان رزرو آنلاین سرویس ترنسفر فرودگاهی بر روی سایت فراهم می شود. همچنین در حال حاضر برای شهر تهران ترانسفر فرودگاه امام خمینی، فرودگاه مهرآباد و فرودگاه کیش با رزرو خدمات CIP به صورت آنلاین فراهم است. همچنین در آینده ای نزدیک برای سایر شهرهای ایران نیز امکان رزرو سرویس خدمات تزنسفر فرودگاهی فراهم خواهد شد.

لیست نرخ خدمات و خودروهای واران برای ترنسفر مشهد به شرح زیر است: 

نوع خودرو قیمت ترانسفر از فرودگاه به هتل یا از هتل به فرودگاه
سمند 650,000
پرشیا
ال نود
جک سواری 750,000
کمری 2,800,000
بنز
بی ام و
ون اویکو 1,400,000
ون تویوتا 1,800,000
ون هایس
ون h350
مینی بوس اویکو 2,000,000
مینی بوس ایسوزو

ترانسفر فرودگاه بین المللی دوبی

واران در راستای ارائه ی خدمات بین المللی برای مشتریان خود خدمات ترنسفر از فرودگاه به داخل شهر دبی و بالعکس را با خودروهای تسلا در نظر گرفته است. با توجه به اینکه نرخ تردد در هر مسیر متفاوت است لذا برای دریافت نرخ دقیق ترنسفر فرودگاهی دبی با ما در تماس باشید و اطلاعات دقیقتری از این سرویس دریافت کنید.

 

ترانسفر فرودگاه جدید استانبول

برای مسافران خوب واران امکان استفاده از ترنسفر فرودگاهی در استانبول با خودروهای بنز ویتو (ون) با طرفیت 4 نفر و VIP فراهم شده است جهت اطلاع از نرخ ها با توجه به متغییر بودن بر اساس مسیر تردد لطفا با ما در تماس باشید.