CIP فرودگاه شیراز

CIP فرودگاه شیراز

سالن cip فرودگاه شیراز 

یکی از فرودگاههای فعال و پرتردد کشور که مسافران داخلی و خارجی زیادی را هر ساله پذیراست، فرودگاه بین المللی شیراز است. تردد مسافران ایرانی و غیرایرانی جهت بازدید از این شهر زیبا فرودگاه شیراز را به یکی از فرودگاههای شلوغ در بسیاری از ایام سال تبدیل کرده است. مسافران بسیاری از حوزه ی خلیج فارس جهت دریافت خدمات پزشکی به شیراز مراجعه می کنند. بنابراین ارائه خدمات با کیفیت از مهمترین دغدغه های این شهر می باشد. بنابراین فرودشگاه شهید دستغیب شیراز در راستای ارائه خدمات به مسافران اقدام به تاسیس سالن سی آی پی کرده است. از نیمه دوم فروردین 1401  cip فرودگاه شیراز افتتاح شد و پذیرای مسافران محترم می باشد. این قسمت با امکانات مناسب در داخل ترمینال عمومی واقع شده است.

از جمله امکانات سالن cip فرودگاه شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پارکینگ اختصاصی ،ترانسپورت در باند، بازرسی اختصاصی، گذرنامه اختصاصی (پروازهای بین المللی)، پذیرایی و استقبال گرم، اتاق سیگار، اتاق کنفرانس 

سی آی پی فرودگاه شیراز در سمت راست سالن ترمینال خروجی پروازهای داخلی واقع شده است. همچنین این بخش از داخل ترمینال عمومی نیز قابل دسترسی می باشد و دارای درب اختصاصی می باشد. در حال حاضر این بخش به مسافران کلیه ی پروازهای داخلی و خارجی خدمات ارائه می دهد. مسافران محترم می توانند همانند سایر فرودگاهها خدمات سی آی پی فرودگاه شیراز را به صورت آنلاین رزرو نمایند. 

برای رزرو این سرویس می توانید به صورت آنلاین اقدام نمایید. همچنین می توانید از شماره واتساپ 09102423100 جهت رزرو و دریافت اطلاعات بیشتر استفاده نمایید.

Facilities

امکانات سالن

گیت های اختصاصی بازرسی

ترانسپورت اختصاصی باند

پذیرایی با انواع غذا و نوشیدنی

اینترنت پر سرعت

اتاق سیگار

اتاق جلسات

More

توضیحات

سالن cip فرودگاه شیراز با سرمایه گذاری بخش خصوصی راه اندازی شده است. این بخش دارای قسمت گذرنامه برای پروازهای بین المللی نیز می باشد. لازم به ذکر است این بخش با سالن vip که مخصوص سفر مقامات سیاسی می باشد متفاوت بوده و کلیه ی مسافارن می توانند با پرداخت هزینه از خدمات این بخش استفاده کنند. 

Price list

لیست نرخ خدمات CIP

ردیف شرح سرویس مبلغ (ریال) توضیحات
۱ خدمات تشریفات CIP بزرگسال ۵٫۳۴۱٫۰۰۰ 12 سال به بالا
۲ خدمات تشریفات CIP کودک ۳٫۸۱۰٫۰۰۰ 2 الی 12 سال
۳ خدمات تشریفات CIP نوزاد رایگان زیر دو سال
۴ مشایعت کننده/ استقبال کننده ۳٫۸۱۰٫۰۰۰ محدودیت یک ساعت اقامت
۵ ترنسفر تاکسی سمند /پژوه ۲٫۳۰۰٫۰۰۰
۶ ترنسفر خودروی کمری ۲٫۵۰۰٫۰۰۰